Главная О компании Доставка и Гарантия Как сделать заказ Контакты
Вход Регистрация Корзина В избранное
BrandLine logo
(044) 331-7-331; 332-7-332

IT-направление и офисная техника Санитарное оборудование Сетевое оборудование


о бренде

 

«Лабораторія Касперського» - одна з найрозвинутіших компаній у сфері інформаційної безпеки. «Лабораторія» входимо до четвірки провідних світових виробників програмних рішень для захисту кінцевих пристроїв. Компанія продовжує зміцнювати свої позиції на ринку, демонструючи темпи зростання, що перевищують середні показники по ринку. 

«Лабораторія Касперського» - це міжнародна група компаній, яка здійснює свою діяльність більш ніж в 200 країнах і територіях світу. Центральний офіс «Лабораторії Касперського» знаходиться в Москві, звідки здійснюється управління діяльністю компанії і розвитком її бізнесу на глобальному рівні.
Продукти «Лабораторії Касперського»

Для дому

Захистіть ваш домашній комп'ютер від всіх сучасних інтернет-загроз: вірусів, хакерських атак, спаму і програм класу spyware. За допомогою найсучасніших технологій продукти «Лабораторії Касперського»забезпечують найкращий захист для всіх типів пристроїв: настільних ПК, ноутбуків, кишенькових комп'ютерів і смартфонів.

Для малого бізнесу

Рішення «Лабораторії Касперського» для малого бізнесу спеціально створені для того, щоб захищати малі підприємства з великим майбутнім. З ними вам не доведеться витрачати масу часу і сил на вивчення та налагодження системи інформаційного захисту вашої організації. Проста установка, оптимальні налаштування за замовчуванням і автоматичні оновлення дозволяють забезпечити безпеку вашої комп'ютерної мережі та надійний захист конфіденційної інформації.

Для бізнесу

Безпека IT-систем вашого бізнесу і ефективне управління в рішеннях «Лабораторії Касперського» для робочих станцій, мобільних пристроїв, а також файлових і поштових серверів, інтернет-шлюзів, віртуальних машин і серверів спільної роботи.